Žirgynas

 
Pirmieji Dvaro pilnatvės metai –
į Bistrampolio dvaro žirgyną, po beveik 100 metų, sugrįžo žirgai:
jėga
harmonija
švelnumas
laisvė
erdvė...

Žirgai laukia Jūsų tai patirti... pajausti... išgyventi...
 
pusl..jpg

 Žirgynas pradėjo savo veiklą nuo 2013 metų gegužės mėnesio. Restauruoto senojo dvaro ūkinės dalies tvarto pastate įsikūręs žirgynas dvelkia prabanga - ąžuoliniai, erdvūs gardai, trinkelėmis klotas koridorius bei senovinės karietos kabančios palubėje. Visi gardai iškloti specialia gumine danga, įrengtos automatinės girdyklos. Lankytojams sukurtos puikios sąlygos - įrengtos modernios persirengimo patalpos, dušai, san mazgai. Antrame žirgyno aukšte planuojama įrengti muziejinę erdvę su poilsio patalpa svečiams. Treniruotėms lauke įrengta erdvi aikštė, yra galimybė pajodinėti po dvaro parką.

 
Mūsų žirgai

Valencija - keturiolikos metų Lietuvos jojamoji, kurios mama yra arabų veislės, todėl šiai kumelei niekada netrūksta noro dirbti treniruočių aikštėje, bei eiklumo gaudant vėją laukuose. Ji puikiai tinka vaikams,  pradedantiesiems, bei niekada nesėdėjusiems balne, nes turi nemažai patirties, todėl yra labai paklusni ir draugiška. Kumelė yra nedidelio ūgio.

Rolita - vienuolikos metų Lietuvos jojamoji, juodoji gražuolė. Kumelė yra labai universali. Su ja gali joti niekada balne nesėdėjęs turistas, taip pat ir maršrutą konkūro aikštėje gali sušokti labai patyręs raitelis. Puikiai tinka vestuvių fotosesijoms, myli visas jaunąsias, kad ir su kokia gražia suknele, besiplaikstančia vėjyje beliptų ant jos. Kumelė yra vidutinio ūgio.

Charas - septynerių metų Baltijos hanoverių veislės kastratas, daugiau naudojamas sportui, ruošiamas konkūrui, tačiau visus besimokančius joti labai greitai išmoko puikios sėdėsenos balne. Pradedančiąjam netinka, tačiau patyrusiam - jis nuostabus žirgas.

Lemon Earl - vienuolikos metų hanoverių veislės kastratas. Pradedančiąjam netinkamas, tačiau patyrusiam raiteliui puikus žirgas, bėgantis tris sporto šakas - konkūras, dailusis jojimas ir trikovė. Dalyvavęs ne vienose varžybose, rodęs neblogus rezultatus, todėl su juo visada gali jaustis saugiai ir užtikrintai. Labai aukštas ir tvirtai sudėtas, todėl ir per fotosesiją įsiamžinti su šiuo gražuoliu tikrai verta.

Domino - vienuolikos metų Amerikos ristūnų kastratas. Šis žirgas - karietinis, tačiau puikiai tinka turistui ar pradedančiąjam, kuris nori pasėdėti balne, taip pat įspūdingai atrodo fotosesijos metu dėl savo elegantiškos išvaizdos.

Kinas - aštuonerių metų Amerikos ristūnų kastratas, Domino brolis. Šis žirgas taip pat yra karietinis, tačiau kaip ir Domino gali draugauti ir su pradedančiu ir su turistu ir fotosesijoje sudalyvauti. Šie abu broliai yra ganėtinai aukšti, todėl poroje atrodo tikrai labai gražiai.
 

Teikiamos žirgyno paslaugos:

Pasivažinėjimas karieta - 30,00 / 1 val.; 18,00 / 30 min. 
Karietoje gali važiuoti 3-4 suaugę arba 3 suaugę ir 2 vaikai
Pradedančiojo raitelio pamokos:
Apjoti vieną ratą parke - 3,00 / asmeniui
1 val. asmeninė jojimo treniruotė aikštėje, su instruktoriumi – 13,00 / asmeniui
1 val. turistinis pasijodinėjimas po apylinkes su instruktoriumi - 15,00 / asmeniui
Mėnesinis treniruočių abonentas - 30,00 /4 kartai; 53,00 /8 kartai
(Valandų ir kartų skaičių derinti individualiai su instruktoriumi)
Fotosesija su žirgais (1 val.):
1 papuoštas žirgas - 22,00 €
2 papuošti žirgai - 30,00
fotosesija žirgyno viduje - 22,00 €
BŪTINA IŠANKSTINĖ REZERVACIJA: tel. +370 655 66560; +370 685 78348