Viešbutis

Apsuptas gražaus seno parko, naujai rekonstruotas XIX a. vidurį menantis dvaras yra įsikūręs Šiaurės Lietuvoje 700 metrų nuo Via Baltica greitkelio, 14 kilometrų nuo Panevėžio.
Neo-klasikinio stiliaus Bistrampolio dvaro sodybos kompleksą sudaro viešbutis, restoranas, koncertinė salė, įvairių dydžių dvaro rūmų salės seminarams ir banketams, atokiau, dvaro parke, koplytėlė – knygnešystės muziejus. Aktyvesniam poilsiui – sporto aikštynas su jame įrengtais teniso kortais, krepšinio aikštele. Dvaro vežiminėje įrengta pirtis su poilsio kambariu ir sūkurine vonia.

Dvaro sodybos viešbutis išsidėstęs dviejuose pastatuose: centriniuose rūmuose ir buvusioje dvaro vežiminėje.

 Bistrampolio dvaro centrinių rūmų viešbutyje įrengta 11 kambarių (24 vietos)

Centriniai rumai.JPG

    

Luxury suite bedroom_3 stars hotel.jpg
Luxury_ living room.jpg

 Liukso miegamasis ir svetainė (Barono Bistramo“)

 

Deluxe double room_3 stars hotel.jpgVaizdas pro kambario langa.jpg

Dvivietis pagerintas kambarys (Henriko Sienkievičiaus)

      Viešbučio kambariai apstatyti ekologiškais baldais, kurie gaminami vien tik iš natūralios medienos, paviršiai dažomi, vaškuojami ir alyvuojami naudojant natūralias ekologiškas medžiagas. Tai turėtų būti svarbu ne tik  viešbučio svečiams, kenčiantiems nuo alergijos, bet ir visiems, kurie vertina sveiką gyvenimo būdą ir aplinką.
I-ame rūmų aukšte įrengtas vienvietis Celės“ kambarys.

II-ame aukšte įrengti ypatingi kambariai: Barono Bistramo – liuksas; Henriko Sienkievičiaus dvivietis kambarys. Šie viešbučio kambariai įrengti su moderniais vonios kambariais, dekoruoti 19-ojo amžiaus pabaigos ir 20-ojo amžiaus pradžios antikvarinėmis detalėmis.


III-ame aukšte įrengti dvarininko Bistramo vaikų vardais pavadinti dviviečiai kambariai: Gabrielės, Jadvygos, Irenos, Michalinos, Tadeušo, Vladislavo, Kazimiero, Karolio

      Kadangi šie vardai ir dabar populiarūs, tai dvaro šeimininkai pasiruošę taikyti įvairias nuolaidas viešbučio svečiams, apsigyvenusiems savo vardu pavadintuose kambariuose.

Bistrampolio dvaro buvusios vežiminės viešbutyje įrengta 19 kambarių (38 vietos)

VEZIMINE_nauja.jpg

Šalia centrinių rūmų, buvusiame dvaro vežiminės pastate įrengtas viešbutis, pirtis su poilsio kambariu ir sūkurine vonia. I-ame aukšte įrengti 9 kambariai: 4 vienviečiai, 5 dviviečiai kambariai ir SPA centras, o II-ame – 10 kambarių: 6 dviviečiai ir 4 triviečiai.

Bistrampolio dvaro sodyboje vienu metu gali apsistoti 62 žmonės, taip pat turime 16 papildomų pristatomų komfortiškų lovų.