Naujienos

2011 05 02
Bistrampolio dvare paroda iš Panevėžio miesto dailės galerijos rinkinių „Vasara su daile“
Bistrampolio dvaras turi misiją prikelti senąsias dvarų tradicijas, gerokai suniokotas per pastaruosius dešimtmečius. Atgaivą sielai čia randa muzikos, poezijos, istorijos, parkų kultūros mylėtojai, o nuo praeitų metų dvare vis tvirtesnes pozicijas užima dailė. Tradiciškai vykstant IX Bistrampolio festivalui, kuris į įspūdingus koncertus sukvies muzikos gurmanus, visą koncertinį sezoną dvaro svečiai galės gėrėtis paroda „Vasara su daile“ (Iš Panevėžio miesto dailės galerijos rinkinių).
Plačiau
2011 05 02
2011 m. gegužės 1 d. įvyko IX Bistrampolio festivalio atidarymas. Klausėmės Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos „Pagalba Lietuvos vaikams“, Köhler – Osbahr ir Fasel fondų jungtinio koncerto, pritariant Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui, meno vadovas ir dirigentas prof. Donatas Katkus.
Plačiau
2011 03 22
Bistrampolio dvaras prisijungia prie geros valios iniciatyvos - Žemės valandos
Bistrampolio dvaras prisijungia prie geros valios iniciatyvos - Žemės valandos
2011 m. kovo 26 d., šeštadienį, pasaulį apskries didžiausia žmonijos istorijoje savanoriška geros valios iniciatyva – Žemės valanda. 20:30 val. vietos laiku šimtai milijonų žmonių, taip pat verslo organizacijos ir vyriausybės visame pasaulyje jau penktus metus iš eilės vienai valandai išjungs šviesas ir leis Žemei 60 min. atsikvėpti. Bistrampolio dvaras kviečia visas Lietuvos kavines, restoranus, viešbučius prisijungti prie šios akcijos ir tapti istorinio įvykio dalimi, kartu su šimtais milijonų žmonių visame pasaulyje, ir parodyti, kad mums, lietuviams, taip pat rūpi Žemės ateitis.
2011 01 24
2011 m. vasario 14 d. 18.30 val. Bistrampolio dvare žymiausia visų laikų nebylaus kino drama su gyvu įgarsinimu „KAZANOVA“ !
Atlikėjai: PETRAS VYŠNIAUSKAS (saksofonas) ARKADIJUS GOTESMANAS (mušamieji) Tiems, kas tiki, jog „meilės niekada nebus per daug”, šis filmas-koncertas – puiki dovana Valentino dienos proga! Parduotuvėje tokios nerasite, bet ir nereikia - kas gali būti geriau už puikią nuotaiką, šiltas emocijas, buvimą drauge ir nepamirštamus įspūdžius?
Plačiau
2010 12 15
Bistrampolį papuošė kalėdinė eglė
Džiugiai ir šventiškai, skambant kalėdinėms giesmėms ir spaudžiant žiemos šaltukui, Ramygalos gimnazistų padedami bistrampoliečiai papuošė kalėdinę eglę.
Plačiau
2010 11 01
2010 m. lapkričio 30 d. Bistrampolio dvare lankėsi „FIBA Europe“ inspektoriai
Bistrampolio dvare viešėjo „FIBA Europe“ inspektoriai. Inspektuotojai apžiūrėjo Bistrampolio dvaro viešbučio kambarius, kuriuose numatoma apgyvendinti 2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionato dalyvius. Anot „FIBA-Europe“ atstovės Monikos Puchner, kitais metais rugpjūčio ir rugsėjo mėnesiais Europos vyrų krepšinio čempionate dalyvaus 24 komandos. Grupių rungtynės vyks Panevėžyje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje. Antrasis etapas numatytas Vilniuje, finalai – Kaune. Sausio mėnesį numatyta burtų traukimo ceremonija, po kurios paaiškės, kaip į grupes bus suskirstytos komandos.
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »