Naujienos

2015 11 30
Bistrampolyje - socialinis grupės Subtilu-Z projektas - koncertas "Dovana brangiausiems - PABŪKIME KARTU"
10 – metį mininti instrumentinė grupė Subtilu-Z 2015 m. lapkričio 26 d. koncertavo Bistrampolyje vykdydami socialinę - edukacinę akciją. Šios akcijos idėja - "Atsivesk senjorą! Jam bilietas nekainuos!". Grupės siekis mažinti atskirtį tarp jaunimo ir pagyvenusio amžiaus žmonių. "Pasinaudojant šventiškais metais, norisi įvesti madą jaunimo tarpe - bendrauti, keliauti, leisti laiką su savo seneliais, ar vyresniais giminaičiais", sako muzikantai. Koncerte dalyvavo Panevėžio muzikos mokyklos moksleiviai. Salėje buvo šilta ir jauku.
Plačiau
2015 07 22
Bistrampolio dvare – pirmosios žirgų konkūrų varžybos. Jose dalyvavo ne tik dauguma dvaro žirgyno žirgų, bet ir žirgai bei raiteliai iš visos Lietuvos. Iš viso daugiau nei 100 dalyvių.
Plačiau
2015 07 20
Šių metų liepos viduryje Bistrampolio dvare vyko renginys RUSIJOS LIETUVIAI-LIETUVAI. Buvo atidaryta tremtinio, geologo prof.dr. Sauliau Sidaro fotografijos darbų paroda, koncertavo Murmansko lietuvių ansamblis „LIETUVA“.
Plačiau
2015 05 14
2015 m. gegužės 21 d. (ketvirtadienį) 18.00 val. Bistrampolio dvaro didžiojoje menėje „Poezijos pavasaris 2015“. Poezijos naktis  Bistrampolio dvare
Gegužės 17-31 d. įvairiuose Lietuvos mietuose ir miesteliuose vyksta jau 51-oji kasmetinė tarptautinė poezijos šventė „Poezijos pavasaris“. Poezijos šventėje savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja aktoriai, muzikantai, dailininkai. DVARE POEZIJĄ SKAITO: RAMUTĖ SKUČAITĖ, EGLĖ JUODVALKĖ, INEZA JUZEFA JANONĖ, BIRUTĖ MAR, ELVYRA PAŽEMECKAITĖ, EVALDAS IGNATAVIČIUS, PRANAS ZAREMBA, SAULIUS SIPAITIS. Kviečiame. Renginys nemokamas.
Plačiau
2015 04 28
Pasaulinė viešbučių užsakymo internetu svetainė įvertino Bistrampolio dvaro viešbučio teikiamas paslaugas
Pasaulinė viešbučių užsakymo internetu svetainė įvertino Bistrampolio dvaro viešbučio teikiamas paslaugas
Mielieji, Bistrampolio dvaras gavo įvertinimą - 8.8 balo iš Booking.com - pasaulyje pirmaujančių viešbučių užsakymo internetu svetainių dėl Bistrampolio dvaro viešbučio paslaugų teikimo už 2014 m. Klientai iš viso pasaulio vertino viešbučio švarą, komfortą, vietą, patogumus, personalą, kainos ir kokybės santykį. Dėkojame klientams už įvertinimus! Pagarba ir padėka visam Bistrampolio dvaro kolektyvui!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »